Hi blind person and screen reader. Go to sitemenu or content

Inspeksjon av oppdrettsanlegg som gir sikkerhet, bærekraft og tryggere miljø.

Vakt telefon: 9410 9415
post@rovas.no

Robert
Sørheim Olsen

Daglig leder

Tlf: 934 12 355

robert@rovas.no

Bård Magne
 Karlsen

Salgssjef

Tlf: 450 36 543

baard@rovas.no

Jon Terje
Lepsøy

Styreleder

Tlf: 480 90 909

lepsoy@noomas.no

Frank
Viggo Adsen

Teknisk inspektør

Tlf: 934 16 186

frank@rovas.no

Ulv Christian
Sæther

Teknisk inspektør 

Tlf: 971 06 463

ulv@rovas.no

Thomas André
Alexandersen Nybøe

Teknisk inspektør

Tlf: 458 64 893

thomas.andre@rovas.no

Kjell Christian
Bruheim

Teknisk inspektør

Tlf: 934 16 185

kjell@rovas.no

Ståle
Wiborg

Kvalitetskoordinator

Tlf: 915 35 308

staale@rovas.no

Raymond
Haga

Teknisk inspektør

Tlf: 400 88 017

raymond@rovas.no

Haakon
Sætre

Teknisk inspektør

Tlf: 906 83 142

haakon@rovas.no

Tormod
Øverland

Teknisk inspektør

Tlf: 469 07 286

tormod@rovas.no

Ivan
Rabben

Teknisk inspektør

Tlf: 930 67 332

ivan@rovas.no

Mats
Steindal Larsen

Teknisk inspektør

Tlf: 911 07 144

mats@rovas.no

Hans
Fjell

Teknisk inspektør

Tlf: 976 93 973

hans@rovas.no

Båtene

ROV 1101

ROV 1102

ROV 1303

Regnskap og fakturamottak: faktura@rovas.no